Znajomosc liturgii

Kiedy zaczynamy książkę z enova system, zazwyczaj jesteśmy obecnie o nim jedno wiedze i wyrobione zdanie. Ale jak to bywa z wszystkim innym doświadczeniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się dołączyć do celu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Spotykamy w coraz nowe pułapki i opuszczamy się w wąskie i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i tworzymy rozpoznawać zagrożenia, cierpimy na stan świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub innego przewodnictwa. Zbieramy informację oraz krok po kroku, staramy się dostarczać ją w utrzymanie. Bardzo drogi etap. Przesuwamy się utartymi ścieżkami, zgodnie z opisanymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle kupujemy nową informację także z okresu do czasu jest próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość głęboko w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie też same błędy, zdobywamy poznania i wypuszczamy na drugi poziom. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w nudę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w aktualnym okresie idzie jak po maśle. Swoja umiejętność jest coraz popularniejsza. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że również ekonomiczną radą możemy służyć maluczkim. Taka wiarę w nas jest. Zawsze są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga także nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Nauce w prawdziwej postaci. Sztuce i pewności absolutnej. Tak przebiegają wszystkie procesy poznawcze niezwiązane z bliskimi umiejętnościami. Procesy, których nie stosuje się z żadną dziedziną.

Farin ManDr Farin Man - Učinkovita rešitev za hitro gorenje maščobe.

Poznawanie struktur systemu Tak i się dzieje z systemem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca oryginalne oraz te zwykłe też. I jako od wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest naprawdę to, że potrafimy brać na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu zaliczana jest wciąż nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich pojęć jak "rewolucja". Cokolwiek noszą na pamięci, dowiemy się, biorąc sposób w bycie także stosując go, aż do kupienia mistrzostwa.