Rozwoj kariery po angielsku

Na placu pracy bezustannie są zmiany, które dla dużo osób zatrzymują się asumptem do poważniejszego działania w specjalne planowanie własnej kariery. Szkolenia kadr są dobrą metodę na poszerzanie wiedzy z poszczególnej dziedziny oraz rozwój wiedz z określonego zakresu. Zainwestowanie klimatu a pieniędzy w ćwiczenie jest kosztem opłacalnym, ponieważ korzyści płynące z samodoskonalenia siebie przekładają się na efekty w pracy. Intencjonalne kształtowanie ścieżki profesjonalnej i zyskiwanie nowych domeny to przecież gwarancja rozwoju. A dodatkowo obietnica satysfakcjonujących ekonomicznie przychodów z wykonywania dobrej pracy.

Zastosowanie mechaniki gier komputerowych Pracodawcy doskonale zdają sobie przygodę z konieczności kształcenia, dlatego planują naszym gościom wkład w szkoleniach kadr. W ubiegłym czasie niezwykłą popularnością napawają się tzw. portale szkoleniowe, których zagadnieniem jest wspieranie rozwoju pracowników za pośrednictwem grywalizacji. Jest ostatnie metoda szkolenia kadr licząca na wykonaniu mechaniki gier komputerowych. Dostosowuje się odruchy behawioralne pracowników w sensie zwiększenia motywacji i zajęcia w dany program. Grywalizacja, zwana również gryfikacją lub gamifikacją (ang. gamification), to metoda oparta na wzbudzaniu satysfakcji z prowadzenia obowiązków zawodowych. Jest ona porównywalna z odczuciami towarzyszącymi pokonywaniu wyzwań podczas prezentowania w gry fabularne.

https://berndson.pl/blog/img/BERNDSON%20szkolenia%20-%20Facet%20z%20sercem.jpg

Zabawa i rywalizacja Wzmaganie atmosfery konkurencji i wymianie w środowisku pracy służy motywowaniu do podejmowania zajęć pozornie rutynowych jako osiągalnych celów gry. Synteza słów działa i konkurencja nie jest przypadkowa, gdyż zastosowanie mechaniki znanej dotychczas z gier komputerowych do realizacji projektów wykorzystuje elementy przywodzące na zasada fabułę gry. Autor projektu wykonywa zadania i wyzwania dla niektórych uczestników lub zespołów, a postęp w ich kończeniu grany jest zbyt pośrednictwem paska postępu. Wraz z odnoszonymi sukcesami, wzrasta również poziom trudności, zaś konkurujące ze sobą rady mogą obserwować na jakim stopniu są pozostałe zespoły czy osoby. Stosowane są również rozmaite rankingi, problemy w roli wirtualnej waluty a systemy nagradzania mające stymulować apetyt na zwycięstwo.