Dotacje na rozwoj firmy jednoosobowej 2015

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały nasz sklep w kajecie. W ostatnim jedynym, w którym prowadził ewidencje sprzedaży. Choć jego interes nie miał tylko materiałów i artykułów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych że stanowić kilkadziesiąt rodzajów. Wpisywanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo bogatej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej formy?

Z odsieczą przychodzi firma Comarch, drink z największych twórców oprogramowania na Naszym rynku i udzielany przez niego wms program magazynowy. To niezwykłe i niezwykle zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych artykułów oraz materiałów. Wykonywa się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, i wraz stanowią idealne wyjście dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę katalogu i pomaga stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla niektórych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości małych i ogromnych stanów, ustawiać miejsca dla poszczególnych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To właśnie dodatki, do głównego zadania, jakim jest robienie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten stosuje dyspozycje, organizowane przez pracodawcę, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak ważne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na poziomie dokumentów handlowych, natomiast nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.